Müşterilerinize internet üzerinde kendi mutfağını tasarlatın! Mutfak sektörüne özel olarak geliştirilmiş, Türkiye’nin ilk online mutfak çizim programı.

Müşterilerinize internet üzerinde kendi projelerini tasarlatın! Ray Dolap, Vestiyer, TV ünitesi ve Gömme Dolap üreticileri için, Türkiye’nin ilk online 3D Gömme Dolap – Ray Dolap çizim programı.

Online Nesting – Optimizasyon Ağı

Üretici ağınızın online sipariş geçebildiği ve otomatik parça listesi, parça etiketleri ve makine optimizasyon dosyaları tek tuşla hazırlayabildiği bir sistem.

Akıllı Fabrika Sistemi: Mobilya Sektörüne Komple Çözüm! Tek veritabanı ve tek bir yazılım altında Teowin ERP, mobilya fabrikaları için eksiksiz bir yönetim çözümü sunar. Fabrika departmanları arasındaki bilgi akışını koordine eder ve günlük tüm görevlerini kolaylaştırır.

Teowin ERP, Teowin CAD-CAM’in mantıksal ilerlemesi olup, iş planını ve kontrol sonuçlarını daha kolay hale getiren yeni modüllerle genişlemektedir.

Teowin Manufacturing – CAD-CAM, mobilya üreticileri için tasarımdan üretime entegre bir yazılımdır. Ana özelliklerine; tamamen parametrik ürün tasarımı, üretim için kesim, aksesuar, kenar bandı gibi rapor listelerini hesaplamak, plakaları optimize etmek, makine programlarını oluşturarak fabrika içindeki işlemleri otomatik hale getirmek gibi örnekler verilebilir.

Bu benzersiz ürün mühendisliği, Teowin Manufacturing’in çekirdeğidir. Üretime dair tüm bilgilerin hesaplandığı ve üretime aktarıldığı eşsiz ve özel bir araçtır.

Teowin Design, iç mimari tasarım için kullanıcı dostu 3D yazılımdır. Mobilya sektöründeki profesyonellerin mümkün olduğu kadar hızlı ve etkili sonuçlarla 3D projeler ve yüksek kalite ile renderlar oluşturmalarına yardımcı olmaktır.

Gerçekçi görüntüler(render) ve videolar, teklif hesaplamaları, interaktif çevrimiçi sunumlar ve daha fazlası… Projelerinizi satışa döndürmek için ihtiyacınız olan her şey! Müşterilerinizi baştan çıkarmak ve satışlarınızı arttırmanız için gereken tek araç.