Mutfak sektörüne özel olarak geliştirilmiş fonksiyonlarıyla mutfak tasarım ve çizim programınız. Tüm modül kataloğunuzu kendiniz yöneterek, belirlediğiniz prensipler ile çalışanlarınızın veya müşterilerinizin sizin kurallarınız ile mutfak projesi çizmesini sağlayın. Ölçülendirmeler yapabilir, tek tuşla tüm gövde/kapak renklerini değiştirmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Tamamen Online, üç boyutlu – 3D ve render – fotoğraf kalitesinde çalışan bu sistem sayesinde başka bir mutfak çizim programına ihtiyacınız kalmayacak!

3D Mutfak Çizim ve Tasarım Programı tanıtım – demo videosunda bir mutfağın ne kadar kolay ve fonksiyonel olarak çizildiğini izleyebilirsiniz.

Mutfak Çizim Programı - Genel Bakış

Oda özelliklerine ve müşteri isteklerine göre parametrik olarak mobilya projelerinizi oluşturun. İsterseniz bir mutfak projesi, isterseniz bir ray dolap-vestiyer-tv ünitesi projesi. Kolay, esnek ve kullanıcı dostu arayüzüyle sadece dakikalar içerisinde daha düşük maliyetle projenizi tasarlayabilirsiniz. Tasarım yaparken mobilya sektörüne özel olarak geliştirilmiş çizim fonksiyonlarını deneyimleyin.

Artık Fotoğraf kalitesindeki görseller – renderlar mobilya ve mutfak satışlarının olmazsa olmazıdır. Yaptığınız tüm çizimler tamamen 3D ve WebGL teknolojisi ile renderlanır. İsterseniz dolapların kapağını açarak gösterebilir, isterseniz tek tuşla tüm kulp modellerini değiştirebilirsiniz. Projelerinizin cephe ve ölçülendirilmiş görünüşlerini tek tuşla alabilirsiniz. Projenizde sahneyi yöneten tamamen siz olursunuz. Mekan içerisindeki ortam aydınlığından, güneş ışığına kadar ayarlama yapabilirsiniz.

3D Çizim, Render ve özellikle teklif hazırlamak için harcanan büyük uğraşlara artık son.
Sadece bir tıklama ile fiyat teklifiniz hazır!
Renk, yüzey, ölçüler, donanımlar ve ekstra hizmetler dahil her şey detaylıca fiyat teklifinde sunulur. Eğer projede veya ürünlerde değişiklik yaparsanız, fiyat teklifinize anlık olarak yansıyacaktır. Oluşturduğunuz katalog ve fiyat prensipleri sayesinde sistem parametrik olarak hesaplamaları yapacaktır.

3D Mutfak Çizim ve Tasarım Programı Genel Bakış videosunu izleyerek, sistemin çalışma mantığı ve avantajlarına kısaca göz atabilirsiniz.

Tek Ürün ile Sayısız Avantajlar

İşletmeniz için;
 • Sitenize giren ziyaretçileri, alıcıya dönüştürerek müşteriniz yapın – müşteri hızlı bir şekilde istediği mutfağı çizebilir ve gerçekçi bir görüntü ile görerek satın alma ile ilgili kararı verir.
 • Yeni müşteri potansiyeli yakalayın – mutfağını kendi tasarlamak isteyen müşteri segmentine ulaşın.
 • Çalışanınızın zamanını optimize edin – bir proje fiyat teklifi dahil 5-10 dakika arasında oluşturulur. bunun anlamı, satış yetkilisi veya mimar görselleştirme ve fiyatlandırma için gereksiz programlar ile ayrı ayrı zaman harcamak yerine, iş yoğunluğunu azaltarak projelerini satışa dönüştürebilmek için tüm zamanını daha verimli geçirecek.
 • Bayi ağınızı geliştirin – bayi çalışmaları ve fiyatlandırma için kullanıcı dostu araç.
 • Maliyetlerinizi düşürün ve daha iyi bir teknolojik deneyim yaşayın – alternatif masaüstü çizim programlarının istediği yüksek donanım maliyetlerine mecbur kalmazsınız.
 • Rekabette geride kalmayın – müşterilerinize karşı yenilikçi şirket imajınız her zaman taze kalsın. onlara eşsiz bir deneyim sunun!
Müşterileriniz için;
 • %100 net bir şekilde – siparişten önce mobilyaların nasıl gözükeceğini görür ve siparişte olası hataları, anlaşmazlıkları ortadan kaldırır.
 • zaman tasarrufu – müşterinin satış konseptine doğrudan dahil olabilme imkanından ötürü, müşteri hizmetlerine ayıracağınız zaman artar. müşteriniz ve sizin için gereksiz zaman kaybını ortadan kaldırmış olursunuz.
 • maliyet hesaplama/tekliflendirme – web sayfanız üzerinden mutfak tasarlayarak tüm detaylara kadar yönetebilir, fiyatları canlı olarak görerek çekimser kaldığı ürünlerde bütçesine göre hareket ederek karar verme sürecine etkisi olur.
Çalışanlarınız için;
 • hep daha fazlasını yapabilir – artık iki katı daha fazla satış yapmak mümkün, hatta müşteri mutfak çizimini kendisi hazırladıysa, keşif, tekliflendirme ve modelleme yapmasına dahi gerek kalmayacak. müşterinin hazırladığı mutfak üzerinde -gerekliyse- son rötuşları yaparak anlaşma sağlayacak.
 • her zaman birlikte – hep daha iyiyi deneyimleyecekler. çizilen projeleri kaydederek anlık olarak, çalışma arkadaşlarıyla paylaşabilir. yorumlar alarak düzeltmeler yapabilir.
 • kolay, yenilikçi ve kullanıcı dostu – çalışanlarınızın ve mimarlarınızın karmaşık ayrı ayrı gereksiz programlar öğrenmesine, günler süren eğitim periyotlarına zaman harcamasına gerek kalmayacak. kolay ve kullanıcı dostu arayüz ile projelerini daha verimli çalışacaktır.

3D Online Mutfak Çizim Programı - Nasıl Çalışır?

Web Sayfanızda

İnternet sayfanıza entegre ederek müşterilerinize açık hale getirir ve mobilya tasarlamaları için fırsat sunarsınız. Bu sayede şirket imajınız ile müşteriyi baştan kazanmış olursunuz. Geriye sadece ödeme almak ve siparişi tamamlamak kalır.

 • Yükleme gerektirmez, tamamen online-cloud tabanlı çalışır. Her an, her yerde kullanıma hazırdır.
 • Katalog yönetimi tamamen sizin elinizde olur, tüm ürünleri kendiniz oluşturabilirsiniz. Bunun için ekstra bir firmaya veya desteğe ihtiyaç duymazsınız.
 • Kabusa dönen katalog güncellemeleri ve fiyat değişiklikleri anlık olarak yapılabilir. Kullanıcıların herhangi bir güncelleme yüklemesi beklenmez. Güncelleme yapmak için başka bir firmadan destek almaya mecbur kalmazsınız.
Showroom - Mağazalarınızda

Mağaza yetkilileriniz/Mimarlarınız henüz müşteri kahvesini bitirmeden projeyi son derece kolay bir şekilde hazırlayıp, fiyat teklifini otomatik olarak alabilirler. Müşteri henüz yanınızdan ayrılmadan istediği değişiklikleri anlık olarak yapabilir, tüm alternatifleri sunabilirsiniz.

 • Kullanabilmeniz için sadece internet ve modern web tarayıcılar yeterlidir.

Satış Ağınızda

Kullanıcı dostu ve temiz arayüzü ile satış ağınızda, farklı bölgelerde dahi olsa kontrolü elinizde tutar. Satış ağınızı güçlendirir. Proje çizimleri için saatler harcamaya gerek kalmaz. Tüm katalog yönetimi tek bir merkezden yapılır ve güncellemeler kullanıcılara anında ulaşır. Herhangi bir bildirim veya yükleyici gerektirmez.

 • Kolay kullanımı sayesinde kullanıcılar hemen adaptasyon sağlayabilir. 3D çizim ve tekliflendirme için başka hiçbir yazılıma ihtiyaç duymaz.
 • Diğer servislerle entegre edilebilir, Google Analytics, Yandex Metric vs. gibi.
 • Sosyal medya ile entegrasyon sayesinde müşterileriniz istediği projeyi kendi sosyal ağında paylaşabilir. Ailesinden ve arkadaşlarından yorumlar alır ve şirket tanıtımınıza katkı sağlar. Hizmetten memnun müşteriler, her zaman yeni müşterilere aracı olur.

3D Online Mutfak Çizim Programı - Galeri (Render ve Görseller)

3D Online Mutfak Çizim Programı - Videolar

3D Mutfak Çizim ve Tasarım Programı tanıtım – demo videosu ile tamamen bir mutfak çizimini ve fiyat teklifini izleyebilirsiniz.

3D Mutfak Çizim ve Tasarım Programı Genel Bakış videosunu izleyerek, sistemin çalışma mantığı ve avantajlarına kısaca göz atabilirsiniz.

Neden 3D Online Mutfak Çizim ve Tasarım Programı kullanmalısınız? Sistemin avantajlarını ve eski tip yazılımların dezavantajlarını anlatan videomuz.