Yeni Proje

Düz Mutfak

L Mutfak

İç Mekan

Aşağıdaki adımları takip ederek, herhangi bir kayıt işlemi yapmadan ve ücretsiz olarak Pera.3D Online Planner programını deneyimleyebilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

Müşterilerinize ve Mimarlarınıza 3 kolay adım ile "İNTERNET SAYFANIZDAN" mutfak/banyo/ofis/iç mekan tasarlama şansı verin!

 1. 1 – Pera.3D online tasarım aracını web sayfanızda açın,
  -Oda ölçülerini düzenleyin.
  -Duvar ve zemin renklerini ayarlayın, pencere ve kapı yerleşimini yapın.
  -Dilerseniz mekana kolon ve kiriş yerleştirebilirsiniz.
 2. 2 – Odamız hazır, mutfak tasarıma geçelim…
  -Menüden katalog kısmına gelerek, ürünlerden istediğinizi yerleştirin.
  -Ekrana yerleştirilen modüllerin üzerine tıklayarak; ölçülerini, pozisyonlarını ve menteşe – kapak yönünü değiştirebilirsiniz.
  Modüllerin renk ve kapak modellerini değiştirmek için sol menüdeki malzeme kısmını kullanabilirsiniz.
  -Sağ menüdeki Geometri modunu kullanarak odanızın ölçülendirilmiş görünüşlerini alabilir, resim kaydet butonunu tıklayarak anlık olarak resim kaydedebilirsiniz.
 3. 3 – Projenizi kaydedin ve yetkililere bildirim gitsin!
  -İşte bu kadar! Çiziminizi tamamladınız. Müşteri veya mimar projesini kaydettiği zaman, yetkili kişilere iletişim bilgileri iletilir. Müşteri sipariş kaydının ardından elde edeceği özel link ile mutfağı sosyal medya ve çeşitli platformlarda paylaşabilir. Geriye firma yetkilisinin ödemeyi alması ve siparişi tamamlaması kalır.

Tanıtım videosunu izleyerek nasıl mutfak tasarlayacağınızı ve sistemin işletmenize sağlayacağı avantajları görebilirsiniz.

BAŞLAYIN! Hazır proje örnekleri veya yeni bir proje ile..

Yeni Proje

Düz Mutfak

L Mutfak

İç Mekan

Pera.3D Online Planner aracının en güçlü yanı özelleştirilebilir olmasıdır. Firmaların prensipleri ve kütüphaneleri doğrultusunda mimari kullanıma ya da internet üzerinde müşteri kullanıma göre konfigüre edilebilir bir altyapısı vardır. Bu sayede tamamen kendi firmanıza göre özelleştirerek, web sayfanıza yerleştirebilir, müşterilerinizin sizin ürünleriniz ve fiyatlarınız ile proje çizmesini sağlayabilirsiniz!

Bu limitli ve ücretsiz demo versiyon ile bir çok fonksiyon, model ve renk kütüphaneler kısıtlanmıştır.

Firmanıza göre özelleştirmek, ücretli versiyonu kullanmak ve önerilerinizi paylaşmak için her zaman iletişime geçebilirsiniz. Sizlerden geri dönüşler almak için sabırsızlanıyoruz!